Off shoulder dress

One of the trends for this summer is everything off shoulder, including shirts, blouses and dresses. I really like it, you feel comfortable during hot days and it is something different. I combined my blue dress with a lace choker (another summer trend), beige platform sandals (reminds me the Chloé ones) and my black Gucci Soho Disco bag. I also love my round Ray Ban sunnies, this pair goes with everything and it has a vintage vibe. What´s your favourite summer trend?

 

Jeden z trendů pro letošní léto je vše tzv. bez ramen, ať už se jedná o topy, košile či šaty. Já osobně mám tento styl moc ráda, protože se běhěm horkých letních dní cítíte pohodlně a je to zase něco jiného. Já jsem zkombinovala moje modré šaty s krajkovým obojkem ( další trend tohoto léta), béžovými sandálkami na platformě (připomínají mi ty od značky Chloé) a s mojí černou kabelku Gucci. Také nedám dopustit na moje brýle Ray Ban, které mají kulatý tvar, jdou nosit ke všemu a vypadají trochu jako vintage. Jaký je váš oblíbený letní trend?

dress/šaty: New Yorker, shoes/boty: Deichmann, bag/kabelka: Gucci, sunnies/brýle: Ray Ban, choker/obojek: unknown, watch/hodinky: Citizen

IMG_5054

 

 

IMG_5008

IMG_5010

IMG_5020

IMG_5035

IMG_5037

IMG_5038

IMG_5045

IMG_5055

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Hana Hanzalová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>