Pink is everywhere

Today´s look is about mixing a dressy piece of clothing with the more casual ones. In my case, I combined this cute pinkie dress with a pair of white sneakers, which looks easygoing and it is a perfect combo for a daytime. As the accessories I picked my Ray Ban sunnies again and honestly – you can never go wrong with a Chanel bag:)! Enjoy!

 

Dnešní look je o mixování elegantních kousků oblečení s těmi, které jsou více casual – neformální. Já jsem zkombinovala tyto růžové šaty s bílými teniskami, abych dosáhla pohodového outfitu na den. Jako doplňky jsem zvolila moje oblíbené Ray Ban brýle a kabelku Chanel – se kterou nikdy nemůžete nic pokazit:)! Užijte si dnešní look!

dress/šaty: vintage, sneakers/tenisky: Converse, bag/kabelka: Chanel, sunnies/brýle: Ray Ban

IMG_5102 IMG_5104 IMG_5107 IMG_5115 IMG_5121 IMG_5124 IMG_5128 IMG_5133 IMG_5151 IMG_5156 IMG_5168 IMG_5179

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Hana Hanzalová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Pink is everywhere

  1. Šaty jsou úžasné a právě kombinace s teniskami je originální a nepřehlédnutelná… Celý outfit je svěží a moc se mi líbí :))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>